Escape room nabij Eibergen

Escape room nabij Eibergen – wanneer je een echte uitdaging wilt

De escape room nabij Eibergen is niet voor watjes. Hier gaat het namelijk om het opheffen van een heuse vloek. Een vloek die ruim 200 jaar geleden werd opgeheven door Beernd, maar die opnieuw lijkt rond te waren. Nu houdt de Vloek van Hof te Langelo het boerenbedrijf opnieuw in de greep. De oogsten zijn mislukt en nu de koeien ziek zijn, is ook de laatste bron van inkomsten volledig opgedroogd. Kun jij Henk en Maria Del Prado helpen te overleven, of moeten zij het boerenbestaan aan de wilgen hangen?

Stel je team samen en neem deel aan de escape room in de nabije omgeving van Eibergen, waar de pittige puzzels het lastig maken om ook daadwerkelijk binnen een uur weer buiten te staan. Durf jij het aan?

Mystery Person

Super escape room, voor ons gezin echt perfect op de leeftijden afgestemd zodat het voor iedereen leuk is. Goeie opdrachten en een goed verhaal. Wij hebben genoten en raden deze escape room aan voor gezinnen, families, een bedrijfsuitje of met vrienden. Jolanda onze gastvrouw is erg klantvriendelijk en neemt je mee in het verhaal waardoor je zin hebt om de escape room te gaan doen! Top!

5
Nicole
Mystery Person

By far de beste escaperoom. Wij deden die voor gezinnen met onze zoons van 10 en 11 jaar. Naast dat de locatie het verhaal ijzersterk ondersteund, zat het super goed in elkaar. Diverse kamers die open gingen en helemaal afgestemd op de leeftijd van de kinderen maar ook voor ons als volwassenen was het hard mee puzzelen en zoeken. We hebben het uur op 0,30 sec vol gemaakt dus dat zegt genoeg! Meerdere escaperooms gedaan rondom Amsterdam maar deze is echt een winner! Ook vanwege extra bijzonderheden zoals de pratende kraaien. Alles behalve commercieel. Vooraf en nadien nog fijn echte koeien en kalfjes aaien. Deze escaperoom is dus een dikke aanrader!

5
Esther
Mystery Person

We hebben al een aantal escaperooms gedaan maar deze was toch zeker de mooiste hij zat super in elkaar.
We hebben er erg van genoten
Dus zeker de moeite waard

5
Eelco
Mystery Person

blank

Als ‘Sinterkerstkado’ samen met mijn kinderen en aanhang de escaperoom gedaan. Ontzettend leuk! De locatie is erg bijzonder. We hadden de moeilijke versie, die ik echt moeilijk vond. Gelukkig hadden de kinderen meer ervaring en ging binnen het uur de deur weer voor ons open. Terwijl de koffie met appeltaart voor ons werd bereid konden we nog even de kalfjes in de stal bewonderen. Aanrader!

5
Kitty
Mystery Person

escape room hof te langelo melkstal

Dit is de tweede keer dat we deze escaperoom hebben geboekt als uitje voor een van onze kinderen. Beide keren was het een groot succes. Ze stemmen de escaperoom af op de leeftijd echt heel leuk. Kinderen kunnen kiezen of ze een spannend of niet spannend begin verhaal willen. De hulp is ontzettend aardig. Kinderen hebben genoten, ook van het rondlopen in de stallen na afloop.  Bedankt!

5
Team Apollo
Mystery Person

Na een meer dan vriendelijke ontvangst en uitleg van de gastvrouw/boerin was het ‘escapen on the farm’. Met de hulp van Connor en een paar hints wisten we net op tijd uit de melkstal ontsnappen. En daarna nog ff kalfjes knuffelen. Een geweldig leuke ervaring en aanrader! escape room hof te langelo groep

5
René Nijboer
Mystery Person

Wat een leuke escpaeroom, samen met de kids 9-12 jaar deze escaperoom gedaan en de koeien weer aan het melken gekregen ????. Na de spannende versie van het verhaal mochten we beginnen met het oplossen. Hartelijke bedankt voor deze escaperoom.

5
Kees en Manita
Mystery Person

Met 4 escapers van verschillende niveaus deze kamer gedaan. Na een fijn ontvangst en wat uitleg de kamer in en spelen. Ik vind dit een verrassend leuke escape room op een mooie locatie. De kamer kan door een ieder goed gespeeld worden mede vanwege de aanpasbare moeilijkheidsgraad. Een ieder kon bijdragen op zijn eigen manier en ieder heeft een fijne tijd gehad en voor plezier! Dus een leuke kamer met voor elk niveau wat wils. Na de kamer zelf nog gezellig nagepraat en dat maakt de ervaring er alleen maar beter van.
Mocht je in de buurt zijn zeker een aanrader om eens te doen.

5
Peter Sloof
Mystery Person

Geweldig leuke ervaring. Met z’n vijven deze escape room gedaan. Sommigen voor het eerst, anderen hadden al meer ervaring met escape rooms. Super leuk thema, de entourage was super en gelukkig binnen de tijd er weer uit. Zeer zeker een aanrader en volgens de kenners in onze groep behoorde deze zeker in de top 3🐄

5
Marieke
Mystery Person

Voor ons de eerste keer om samen met onze kids (9/11 jr) een escaperoom te doen. We werden hartelijk ontvangen op de boerderij door de gastvrouw/boerin. De boer rijdt langs op de tracktor en loeiende koeien op de achtergrond zorgen voor een sfeervol plaatje. Voor een gezin zeker een aanrader. Leuke passende opdrachten. Zonder onze kids was het ons niet gelukt te ontsnappen. 😀

5
David Tas

Durf jij de uitdaging aan?

  • Voor kinderen van 9 tot 12 jaar bieden wij een aangepaste kinder escape room voor gezinnen. Kinderen vanaf 13 jaar zijn welkom om de aangepaste versie van de  escaperoom voor volwassenen te spelen.
  • Een groep bestaat maximaal uit 6 personen. Groepen vanaf 7 personen worden in tweeën gesplitst.
  • Duur: 60 minuten

Meer weten? Raadpleeg onze pagina veelgestelde vragen of bel 0642780002.

Waar kan je ons vinden?

Escaperoom Hof te Langelo
Aaftinksweg 13
7481 VV Haaksbergen

De vloek van hof te Langelo: Het originele verhaal

‘Ik ben veur niemand bange, dus ôk nich veur d’n duvel.’

Het is 1798. Op Hof te Langelo werkt een bijzondere boerenknecht: Beernd. In het dorp Haaksbergen staat hij bekend als Kiekebeernd de spokenkieker. Hij kan in de toekomst kijken.

Het volk reageert lacherig op de voorspellingen van Beernd. Maar dat verandert als zijn veurspeuksels uitkomen. Boer Jonkman wordt vermorzeld door een omvallende boom. Boer Gröskaamp verliest al z’n koeien na een uitslaande brand.

Het is allemaal voorspeld door Beernd.

‘Hoksebargen hef last van d’n duvel, d’n zwatten,’ zegt hij op besliste toon, ‘en hie huust ook op Langelo.’

Op een klamme zomeravond komt Beernd de duvel tegen op het erf. Het zwarte wezen sist en klauwt naar Beernd, maar de jongen vertrekt geen spier. ‘Ik ben veur niemand bange, dus ôk veur oe nich.’ Hij drijft de duvel in de appelboom en geeft hem een flink pak slaag.

‘Zo’, zegt Kiekebeernd, terwijl hij het stof van zijn overall klopt, ‘den kump voorlopig neet weer.

We willen graag geloven dat de duvel is vertrokken

Maar op Hof te Langelo gebeuren nog steeds rare dingen. D’n zwatten daagt ons elke dag uit.

Verbreek jij in onze escaperoom de Vloek van Hof te Langelo?

Voor wie is de escape room in de buurt van Eibergen geschikt?

Onze escape room nabij Eibergen wordt voor uiteenlopende uitjes gebruikt. Vrijgezellenfeestjes, kinderfeesten, personeelsfeesten en zelfs groepen vrienden die iets gaafs willen doen. We hebben een aparte setting voor kinderen onder de 12 jaar (de kinder escape room) én een andere setting voor groepen kinderen die ouder dan 12 zijn. Daarmee is de escape room in de buurt van Eibergen geschikt voor de meeste leeftijden.

De escape room is bijzonder geschikt voor groepen tot zeven personen. Meer personen is niet aan te raden. Wil je toch graag met een grotere groep aan het avontuur deelnemen? Neem dan vooraf even contact met ons op, zodat we kunnen kijken naar de mogelijkheden. Wellicht dat de groep op te splitsen en we een groepsindeling kunnen maken.

Dat is per definitie geen slecht idee bij de escape room nabij Eibergen. We bieden namelijk ook complete arrangementen aan met lunches, appeltaart of waarom niet een compleet dinerarrangement? Laat ons vooral weten waar je naar op zoek bent, zodat we de mogelijkheden alvast door kunnen spreken. Op die manier is de escape room nabij Eibergen dé oplossing wanneer je iets te vieren hebt – of iets te vieren wilt hebben. Al moet je dan wel eerst binnen een uur de escape room uit zijn gekomen.

Wist je dat je onze escape room kunt combineren met ons GPS Spel, Mini Escaperoom of Kazen Curling? Ideaal voor groepen!

De escape room met koeien op de achtergrond

De escape room in de buurt van Eibergen speelt zich af in de melkstal (met koeien op de achtergrond) en alleen deze unieke locatie is al een reden voor het enorme succes van onze escape room. Wil je zelf proberen om  melkstal te komen, samen met je team? Lijkt het je gaaf om de vloek te verbannen? Boek dan vandaag nog jouw avontuur via onze website. Wil je met een grotere groep komen of heb je vragen voordat je kunt reserveren? Dan vind je het contactformulier en onze gegevens op de contactpagina op de website.